
Kada se rodila moja mlađa sestra, mama me je dala babi na čuvanje. Ja sam tada imala dve godine, a razlog je bio taj što je mojoj mami bilo teško da brine o dvoje male dece. Kada sam bila već malo porasla roditelji su pokušavali da me vrate, ali ja nisam htela. Vezala sam se za babu i nisam htela da odem od nje. Ona me je vaspitala, posvećivala svu pažnju, brinula o meni kada sam bila bolesna, vodila u školu...
Jednostavno ona mi je bila majka. Sada sam odrasla i dalje sam sa mojom bakom. Volim je najviše na svetu i večno ću joj biti zahvalna za sve što je učinila za mene.
0 komentari